Logo Kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego - Kraków

Ogłoszenia Duszpasterskie


 

 

RORATY godz. 7, 00

Pierwsza Niedziela Adwentu 3.12.2023

 

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

- w poniedziałek wspomnienie św. Jana Damasceńskiego, prezbitra  i doktora Kościoła oraz wspomnienie św. Barbary, dziewicy i  męczennicy,

- w środę  wspomnienie św. Mikołaja, biskupa,

- w czwartek wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła,

- w piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2.  Od poniedziałku 3 grudnia do soboty 23 grudnia roraty w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7, 00.  Nie będzie Mszy św. o godz. 8, 00.

3.  Na I Niedzielę Adwentu ks Arcybiskup napisał List Pasterski  do wiernych archidiecezji krakowskiej. Treść listu na stronie internetowej naszej archidiecezji.

4.  W zakrystii  można nabyć poświęcone opłatki na wieczerzę wigilijną. Są też świece CARITAS - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

5. Dziękujemy za  ofiary na rzecz  naszego kościoła    i domu zakonnego: złożone na tacę, na konto i na kwiaty i na choinki  do kościoła. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

 

Trzydziesta Trzecia Niedziela w ciągu roku 19.11.2023

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

            - w poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,

            - we wtorek wspomnienie  Ofiarowania N.M.P.,

            - w środę wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki                         muzyki  kościelnej,

            - w piątek wspomnienie świętych męczenników wietnamskich  Andrzeja                Dung - Lacka  prezbitera i  jego Towarzyszy,

            -  w przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

2.  W uroczystość Chrystusa Króla odbędą się   archidiecezjalne obchody Światowego Dnia Młodzieży, mające już ponad 20 lat tradycji (dawniej jako Forum Młodych). Na jeden weekend przedstawiciele wszystkich ruchów i wspólnot młodzieżowych naszej archidiecezji tworzą jedną wspólnotę, która przez integrację, wspólną modlitwę i spotkania formacyjne przybliża im piękno Kościoła. Punktem kulminacyjnym spotkania jest Msza święta o godz. 10, 00    w Katedrze na Wawelu, która jest wyjątkowym spotkaniem młodzieży z ich biskupem.

3. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz  naszego kościoła i domu zakonnego: złożone na tacę , na konto i na kwiaty do kościoła. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

 

 

 

 

 

Trzydziesta Druga Niedziela w Okresie Zwykłym 12. 11. 2023

1. W rym tygodniu w liturgii  obchodzimy:

          - w poniedziałek wspomnienie świętych Benedykta, Jana,                  Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski,

          - w piątek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,

          - w sobotę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i mę             czennicy.

2. W naszym zgromadzeniu:

           -   18 listopada w sobotę przypada rocznica śmierci Sługi Bożego ks. Piotra Semenenki współzałożyciela  Zmartwychwstańców. Modlimy się o wyniesienie o. Piotra na ołtarze.

3.  Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz  naszego kościoła i domu zakonnego: złożone na tacę , na konto i na kwiaty do kościoła. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

 

Trzydziesta Pierwsza Niedziela w okresie zwykłym  5 XI. 2023

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

          - w czwartek święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,

          - w piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża  i doktora         Kościoła,

          - w sobotę wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa,

          - w niedzielę wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i               męczennika,

2. 11 listopada w sobotę kolejny dzień poświęcony ks. Pawłowi Smolikowskiemu, Podczas Msz św. wieczornej będziemy modlić się o wyniesienie na ołtarze Czcigodnego Sługi Bożego oraz w intencjach złożonych do skarbonki przy jego grobie.

3. Wspólnota kobiet Anesti  zaprasza na Msze Świętą w najbliższy czwartek  na godz. 20, 00.  Pół godziny (19, 30) przed Mszą Świętą adoracja Najświętszego Sakramentu. Szczegóły spotkań na plakacie w przedsionku kościoła.

4. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz  naszego kościoła i domu zakonnego: złożone na tacę , na konto i na kwiaty do kościoła. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

 

Dwudziesta  Ósma Niedziela Zwykła 15. 10. 2023

1. W tym tygodniu w liturgii  obchodzimy:

           - w poniedziałek św. Jadwigi Śląskiej,

          - we wtorek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego,    biskupa i męczennika,

          -  w środę św. Łukasza, ewangelisty,

          -  w piątek św. Jana Kantego, prezbitera.

2. Serdecznie zapraszamy do odmawiania Różańca Świętego. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele jest  o godz. 18, 00.

3. Za dwa tygodnie listopad, miesiąc poświęcony naszym zmarłym. Wypominki można składać w zakrystii u br. Piotra lub do skarbonki pod chórem.

Dziękujemy za wszystkie ofiary na utrzymanie naszego domu zakonnego i kościoła oraz kwiaty. Życzymy błogosławionej niedzieli         i dobrego tygodnia.

 pod chórem.

4. Dziękujemy za wszystkie ofiary na utrzymanie naszego domu zakonnego i kościoła oraz kwiaty złożone na tacę i konto bankowe. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

 

 

 

 XXVII Niedziela Zwykła 8. 10. 2023

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

          - w środę wspomnienie św. Jana XXII, papieża,

          - w piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

 2. W środę 11  października przypada kolejny dzień modlitw o wyniesienie na ołtarze Czcigodnego Sługi Bożego O. Pawła Smolikowskiego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18, 30 o jego beatyfikację i w intencjach złożonych przy jego grobie.

 3.  Październik w kościele katolickim jest tradycyjnie związany odmawianą w naszych domach i kościołach modlitwą różańcową. W tym roku miesiąc ten będzie naznaczony bardzo ważnymi wydarzeniami dotyczącymi zarówno życia Kościoła jak i naszej Ojczyzny, dlatego serdecznie zapraszamy do odmawiania Różańca Świętego. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele będzie  o godz. 18, 00.

4. Wspólnota kobiet Anesti po przewie wakacyjnej zaprasza na Msze Święte do naszego kościoła w najbliższy czwartek  na godz. 20, 00.  Pół godziny (19, 30) przed Mszą Świętą adoracja Najświętszego Sakramentu. Szczegóły spotkań na plakacie w przedsionku kościoła. Pod chórem na stoliku znajdują się ulotki, które można zabrać, by zapoznać się z kolejnymi datami spotkań.

5 Dziękujemy za wszystkie ofiary na utrzymanie naszego domu zakonnego i kościoła oraz kwiaty. Życzymy błogosławionej niedzieli         i dobrego tygodnia.

Różaniec sposobem zbliżania się do Matki Bożej - Karmel.pl

 

 

 

Różaniec godz. 18, 00

zapraszamy

Dwudziesta Szósta Niedziela Zwykła 1. X. 2023

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

          -  dzisiaj wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus - patronki misji,

          -  w poniedziałek wspomnienie świętych Aniołów Stróżów,

          -  w środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,

          -  w czwartek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,

          - w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się październik, który w kościele katolickim jest tradycyjnie związany odmawianą w naszych domach i kościołach modlitwą różańcową. W tym roku miesiąc ten będzie naznaczony bardzo ważnymi wydarzeniami dotyczącymi zarówno życia Kościoła jak i naszej Ojczyzny, dlatego serdecznie zapraszamy do odmawiania Różańca Świętego. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele będzie  o godz. 18, 00.

3. W Pierwszy Czwartek miesiąca zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, podczas którego będziemy się modlić o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie do zgromadzenia zmartwychwstańców.

4. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz  naszego kościoła i domu zakonnego: złożonego na tacę , na konto i na kwiaty do kościoła. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia szczególnie młodzieży rozpoczynającej studia na krakowskich uczelniach.

 

 
   

 

Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła 24. 09. 2023

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
- w środę wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera,
- w czwartek wspomnienie św. Wacława, męczennika, patrona katedry na Wawelu,
- w piątek święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,
- w sobotę wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora . Kościoła.

2. Dziękujemy za ofiary na tacę, na konto domu zakonnego i kościoła oraz na kwiaty. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

 

Dwudziesta Trzecia Niedziela Zwykła 10. 09. 2023

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

- we wtorek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi,

-  w środę wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła,

- w czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego,

-  w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej,

- w sobotę wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

2. 11 września w poniedziałek przypada 97 rocznica śmierci naszego Czcigodnego Sługi Bożego Ks. Pawła Smolikowskiego. W związku z tym  rozpoczęliśmy trzydniowe przygotowanie do tej rocznicy.  O godz. 18, 30 będą sprawowane Msze św. - z okolicznościowym kazaniem  - o Jego beatyfikację. W poniedziałek będziemy polecać Bogu przez wstawiennictwo O. Pawła wszystkie intencje złożone przy jego grobie. Zapraszamy do wspólnej  modlitwy.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Cudowny Obraz - Parafia i Sanktuarium Sulisławice

Od  06 do 14 września po Mszy Świętej wieczornej

zapraszamy

na nowennę przed Świętem Matki Bożej Bolesnej

 

 

Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła 3. 09. 2023 - ogłoszenia

1. w tym tygodniu w liturgii wspominamy:

          - w piątek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny,

          - w sobotę w archidiecezji Krakowskiej wspomnienie bł. Anieli              Salawy, dziewicy.

2. w czwartek 7 czerwca pierwszy czwartek miesiąca o godz. 18, 30 Msza św. o powołania kapłańskie i zakonne do kościoła i zgromadzenia Zmartwychwstańców, następnie w tej samej intencji adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21, 00. Serdecznie zapraszamy.

3. 11 września przypada 97 rocznica śmierci naszego Czcigodnego Sługi Bożego Ks. Pawła Smolikowskiego. W związku z tym  w przyszłą sobotę, niedzielę i poniedziałek o godz. 18, 30 będą sprawowane Msze św. z okolicznościowym kazaniem o Jego beatyfikację. W sobotę przewodniczy ks. dr Artur Kardaś, w niedzielę ks. dr Damian Stachowiak a w poniedziałek ks. dr Kazimierz Wójtowicz. Zachęcamy do wspólnej modlitwy. W poniedziałek będziemy polecać Bogu przez wstawiennictwo O. Pawła wszystkie intencje złożone przy jego grobie.

4. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na tacę, konto, na kwiaty. Życzymy błogosławionej niedzieli. Dzieciom i młodzieży dobrego           i szczęśliwego nowego roku szkolnego.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dwudziesta Pierwsza Miedzieła Zwykła 27. 08. 2023

 

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

          - w dzisiejszą niedzielę wspomnienie św. Moniki, Matki św. Augustyna,

          -  w poniedziałek wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła ,

          - we wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela,

          - w przyszłą niedzielę wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego. papieża i doktora Kościoła.

2. We wtorek 29 sierpnia  ks. Arcybiskup serdecznie zaprasza nauczycieli religii z terenu  archidiecezji krakowskiej do Centrum  Jana Pawła II na konferencję inauguracyjną nowy rok szkolny 2023/24. Szczegółowy program spotkania jest wywieszony w kruchcie naszego kościoła.

 

Dziewiętnasta Niedziela Zwykła 13. 08. 2023 - ogłoszenia

 

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

-w poniedziałek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika,

- we wtorek Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P Msze św, jak w niedzielę o 10, 00; 12, 00; i 18, 30,

- w czwartek wspomnienie św. Jacka, prezbitera.

 

2. wtorek, 15 sierpnia w Nocy Cracovia Sacra 2023 -   HORTUS CONCLUSUS ­– TAJEMNICE PRZYKLASZTORNYCH OGRODÓW

19.30 Na Wniebowzięcie zakończone żęcie – opowieść o tradycjiświęcenia ziół i kwiatów oraz warsztaty tworzenia bukietówz okazji święta Matki Boskiej Zielnej – warsztaty poprowadzi florystyka Iwona Dąbrowska,  o tradycjach opowie Monika Winiarska

20.00 Sacrum wpisane w kamienice Krakowa – o wyjątkowości kościoła zmartwychwstańców opowie o. Lucjan Bartkowiak CR

20.30 Hortus Caelum– o symbolice roślin w średniowiecznymogrodzie przyklasztornym opowie Anna Brach

21.00 Jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie… historię kościoła św. PiotraMałego, pierwszego powszechnego cmentarza w Krakowie oraz ich fundatora i ojca polskiej botaniki – Jana Welsa przedstawi Kamil. K. Bogusz, dyrektor Muzeum w Chrzanowie

21.30 Zdrowaś bądź Maryja niebieska lilija– staropolskie pieśni Maryjne, Paweł Bębenek z zespołem

22.00 Ecclesia de Luminibus– Eucharystia w przestrzeni  dawnego kościoła św. Piotra Małego utkanej ze światła z poświęceniem ziół i kwiatów.

 serdecznie zapraszamy

 

X  TYDZIEŃ ZWYKŁY 11. 06. 2023 - OGŁOSZENIA

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
- we wtorek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, Prezbitera i Doktora Kościoła,
- w środę wspomnienie bł. Michała Kozala, Biskupa i męczennika,
- w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, (nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych)
- w sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
2. Dziękujemy za ofiary przesłane na konto naszego kościoła, na tacę, do koszyka na kwiaty. Życzymy błogosławionej niedzieli.

 

 

 

Uroczystość Najświętszej Trólcy 4. 06. 2023

 

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy.

 -  w poniedziałek wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika,

  w czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Msze św. jak w niedzielę o 10, 00; 12, 00 i 18, 30. Po Mszy o godz. 16.30 z kościoła parafialnego wyruszy procesja z Najświętszym Sakramentem, która przejdzie ulicami – Karmelicką, Batorego, Sobieskiego, Siemiradzkiego, Łobzowską i Garbarską powróci do Bazyliki.

2. Uroczystość Najświętszej Trójcy kończy okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

3. Wszystkim obecnym dzisiaj na Mszy św. i Waszym rodzinom, życzymy Bożego Błogosławieństwa i Darów Ducha św. na każdy dzień. Dziękujemy za łączność i solidarność z nami, za ofiary składne na tacę, na konto, na kwiaty do naszego Kościoła i potrzeby Domu Zakonnego, Bóg zapłać. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

 

 

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 21. 05. 2023

1. W tym tygodniu w liturgii obchodźmy:

 • w środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych ,
 • w piątek św. Filipa Nereusza, prezbitera,
 • w przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Z tej okazji  w naszej świątyni celebrowana będzie Wigilia uroczystości w sobotę 27 mają o godz. 21, 00. Zapraszamy bardzo serdecznie. Zachęcamy też do włączenia się w liturgię. W kaplicy św. Tereski na stole wystawiona jest lista posług liturgicznych, oraz czytania. Każdy chętny mile widziany. Natomiast w niedzielę po Mszy św.  wieczornej ok 19, 20 zapraszamy na Akatyst do Chrystusa Zmartwychwstałego. Bardzo prosimy wszystkich naszych wiernych      o modlitwę w intencji nowych powołań do  zgromadzenia Zmartwychwstańców
 • 2. Organizatorzy zbiórki na kuchnię dla ubogich   Pani Sawickiej poinformowali nas, że w naszym kościele zebrali 1629 zł i 11 gr. Dziękujemy ofiarodawcom.
 • 3. .  Dziękujemy  za ofiary przesłane na konto naszego  kościoła, na tacę, do koszyka na kwiaty. Życzymy błogosławionej niedzieli.

 

 

V Niedziela Wielkanocna 7. 05. 2023

             W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:w poniebiskupa Męczennika, Głównego Patrona Polski

 • 11 maja w czwartek przypada kolejny dzień modlitw o wyniesienie na ołtarze Czcigodnego sługi Bożego Ks. Pawła Smolikowskiego CR. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18, 30, która zostanie odprawiona w tej intencji oraz w intencjach złożonych do skarbonki przy Jego grobie.
 • W maju codziennie zapraszy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej o godz. 18, 15.Pani Prezes Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Chorych "Hospicjum Świętego  Łazarza" na ręce rektora naszego kościoła przesłała podziękowanie w imieniu całej społeczności Hospicjum za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki funduszy w ramach 26  edycji akcji Pola Nadziei.  Dzięki życzliwości i ofiarności  darczyńców na rzecz  hospicjum udało się zebrać 3068, 34 zł.  Za wszelkie otrzymane dobro, a przede wszystkim za troskę i ofiarną otwartość na potrzeby ciężko chorych z serca dziękujemy.
 • Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto naszego  kościoła, na tacę, do koszyka na kwiaty. Życzymy błogosławionej niedzieli.

 

IV Niedziela Wielkanocna - Niedziela Dobrego Pasterza 30. 05 2023

 1. Dziś w całym Kościele obchodzony jest 60 Światowy Dzień Modlitw o Powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Modlitwa o nowe powołania jest obowiązkiem każdego wierzącego.
 2. w tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
 • w poniedziałek wspomnienie św. Józefa, robotnika
 • we wtorek wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora kościoła,
 • w środę Uroczystość  Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski ( Msze św. jak w niedzielę o 10, 00; 12, 00; 18, 30 00),
 • w czwartek wspomnienie św.  Floriana męczennika , w Krakowie święto,
 • w piątek w Krakowie  św. Stanisława Kaźmierczyka, prezbitera,
 • w sobotą święto świętych Apostołów  Filipa i Jakuba.
 • 4 Maja I czwartek miesiąca. Msza Święta wieczorna o powołania kapłańskie    i zakonne. Następnie do godz. 21, 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Będzie okazja do skorzystania z sakramentu pojednania.
 • W poniedziałek rozpoczyna się maj, miesiąc poświęcony Matce naszego Zbawiciela. Zapraszamy na nabożeństwo Majowe na godz. 18, 15.
 • Dziękujemy za wszystkie ofiary na tacę na konto kościoła i domu zakonnego, na kwiaty. Życzymy pięknej niedzieli, niech radość ze zmartwychwstania Pana gości w naszych sercach.

 

 

Trzecia Niedziela Wielkanocna 23. 04. 2023.

 1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  - w poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski,
  - we wtorek święto św. Marka , ewangelisty,
  - w sobotę święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
 2. Dziękujemy za ofiary na tacę na konto naszego domu i kościoła. Zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci. W każdym miesiącu odprawiamy dwie Msze Święte. Jeną w intencji żyjących dobrodziejów, drugą za zmarłych dobrodziejów.

  Życzymy błogosławionej Niedzieli.

 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 9. 04. 2023

 1. Dziś Kościół celebruje największe święto roku liturgicznego. Radość z tego święta jest rozciągnięta na osiem dni - Oktawę Wielkanocy, kończącą się w następną niedzielę Miłosierdzia Bożego. Kolejnych 50 dni to czas wielkanocnej radości  Zmartwychwstania Pańskiego.
 2. We wtorek 11 kwietnia przypada kolejny dzień modlitw o wyniesienie na ołtarze Czcigodnego Sługi Bożego O. Pawła Smolikowskiego CR oraz w instancjach złożonych do skarbony przy jego grobie. Serdecznie zapraszamy na godz. 18, 30.
 3. Chrystus Zmartwychwstał!
  Niech ta prawda towarzyszy nam każdego dnia, abyśmy uwierzyli, że Ten, którego ukrzyżowano, żyje, działa i pragnie nas prowadzić do Ojca. On jest Drogą, Prawdą
  i Życiem! Niech Zmartwychwstały  Pan napełni nas i naszych bliskich, wszystkich uczęszczających do naszej świątyni  radością Poranka Wielkanocnego.

 

Triduum Paschalne :

Wielki Czwartek

- 7, 30 Jutrznia

 - 18, 30 Msza św. Wieczerzy Pańskiej

 Przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Kaplicy Przechowania.  Adoracja do godz. 21, 00.

 

Wielki Piątek - Dzień męki i śmierci Pana Jezusa

- 7, 30 Jutrznia

- 15, 00 - Droga Krzyżowa

- 18, 30 Liturgia Męki Pańskiej

   Adoracja przy Grobie Pana Jezusa do godz. 21, 00.

 

 Wielka Sobota 

- 7, 30 Jutrznia

Poświęcenie pokarmów, okazja do spowiedzi i Adoracja Pana Jezusa przy grobie od godz. 10, 00 do 16, 00.

Zmartwychwstanie Pańskie

- 21, 00 Uroczysta Wigilia Paschalna [Prosimy o przyniesienie świeć.]

Msze Święte Niedzielne godz.: 10:00, 12:00, 18:30

Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte godz.: 10:00, 12:00, 18:30