Logo Kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego - Kraków

XXIII Niedziela zwykła 5.09.2021

1. W środę  8 września Święto Narodzenia  N. M. Panny - Matki   Bożej Siewnej.
    W parafiach gdzie istnieje taki zwyczaj dokonuje się błogosławienia ziarna siewnego i nasion.

2. 9 września w naszej archidiecezji wspomnienie  bł. Anieli Salawy, dziewicy.

3. W przyszłą niedzielę 12 sierpnia – Uroczystość Beatyfikacji Czcigodnego  Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej w świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Na dzisiejszą niedzielę z tej okazji biskupi przygotowali List Pasterski. Treść listu jest wywieszona w przedsionku kościoła, można też znaleźć na stronie internetowej Archidiecezji Krakowskiej.

4. Jak Bóg da, jeszcze w tym miesiącu rozpoczniemy remont elewacji naszego kościoła od strony ul. Łobzowskiej. Jest to pierwsza cześć remontu całości naszego zabytkowego obiektu. Polecamy to przedsięwzięcie modlitwom naszych wiernych przyjaciół i dobrodziejów.

5. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na tacę, na kwiaty i wpłacone na konto naszego kościoła.